CDO GJE ELEKTRONIKE @cdogjeelektronike

Shesim produkte elektronike me shumice dhe pakice.Transporti kudo ne Shqiperi dhe Kosove.

CDO GJE ELEKTRONIKE photos and videos

Yesterday

📸Shkop profesional per foto selfie.📷 🔖Gjetesia maximale 1.3 m. 🔖I pershtatshem per telefonat samsung,apple,go pro etj. 🔖Cmimi 1490 leke. 📲0672011748

700
2 weeks ago

📟Kasetofon makine 📟 ⚡Suporton Mp3,Usb,Karte memorje 🔥Cmimi 2599 leke.🔥 🚗Transporti kudo ne Shqiperi dhe Kosove. 📲0672011748

570
2 weeks ago

🚦Freskuese me usb🚦 🔖Mund te vendoset ne kompjuter,laptop ose mund te perdoret ne makine. 💸Cmimi 1000 leke 🚗Transporti kudo ne Shqiperi dhe Kosove. 📲0672011748

880
2 weeks ago

🚨Kasetofon per makine🚨 ⚡Madhesia e ekranit 7 inch ⚡Mundesi hapje ose mbyllje ⚡Ekrani touch screen ⚡Suporton bluetooth,sd card,aux,usb ⚡Ka sistem te integruar GPS ⚡Mundesi komandimi nepermjet butonave te timonit. ⚡Mundesi lidhje per kamer parkimi. 🚴‍♂️Transporti falas ne gjithe Shqiperine. 💥CMIMI 9000 LEKE.💥 📲0672011748 #kasetofon #gps #filma

1174
2 weeks ago

📷Beni foto perfekte ne uje nepermjet Remax Seal Bag.📸 🔖Universale per cdo telefon. 🚗Transporti kudo ne Shqiperi dhe Kosove. 💸Cmimi 990 leke. ☎️0672011748

1090
3 weeks ago

🚦Perforcues wireless🚦 🔖Per ambjente familjare ose bisnese qe kane mungese me mbulimin wifi. 🔖Shume i thjeshte ne perdorim. 🔖Pranon dhe merr sinjal deri ne 300 Mbps. 💸Cmimi 2290 leke.💸 ☎️0672011748 🚗Transporti kudo ne Shqiperi dhe Kosove.

801
3 weeks ago

🔥Tablet Lenovo TAB 7.🔥 🚦Sistemi operativ android Oreo. 🚨Memorie 8 GB. 🚨Ram 1 GB. 📄6 muaj garanci. 💸Cmimi 9900 leke 🚗Transporti kudo ne Shqiperi brenda 24 oreve. ☎️0672011748

670
4 weeks ago

⌚BYRZYLYKU SMART⌚ 💓Mat rrahjet e zemres.💓 🏃‍♂️Mat hapat dhe km qe beni gjate dites.🏃‍♂️ 📞Ju lajmeron per thirrjet telefonike.📞 📨Mund te merni mesazhet e Whatsup,Facebook ose Viber.📨 💧Rezistent ndaj ujit💧 📲Lidhet me bluetooth me telefonin tuaj. ⚡Ekran LED. 💥Cmimi 3400 leke💥 🚗Transporti kudo ne Shqiperi dhe Kosove. ☎️0672011748

480
5 weeks ago

📺IPTV MAG 322/323 ORIGJINAL📺 💸Cmimi 93 EURO.💸 📲0672011748 🚗Transporti kudo ne Shqiperi dhe Kosove.

482
last month

🔥Shtrydhese frutash ose perimesh.🔥 🍍🍒🍊Shijoni lengjet e fresketa te frutave ose perimeve.🍹🍸🍷 💸Cmimi 5900 leke💸 🚗Transporti kudo ne Shqiperi dhe Kosove. 📲0672011748 #shtrydhesefrutash

492
last month

🔥Ora smart per femije🔥 ⚡Suporton kart sim,kamer etj ⚡Mund te kontrolloni ku ndodhen femijet tuaj. 💸Cmimi 2990 leke💸 📲0672011748 🚗Transporti kudo ne Shqiperi brenda 24 oreve.

590
last month

🔥Mates tensioni digital SANITAS.🔥 ⚡Mat presionin e gjakut dhe pulsin. ⚡Mund te regjistroje matjet per 7 dite. ⚡Ekran me prekje. ⚡Mund te fiket ne menyre automatike 💸Cmimi 3900 leke.💸 🚗Transporti kudo ne Shqiperi dhe Kosove. 📲0672011748

970
last month

🔥Shtrydhese frutash ose perimesh.🔥 🍍🍒🍊Shijoni lengjet e fresketa te frutave ose perimeve.🍹🍸🍷 💸Cmimi 4200 leke.Me lire se kudo.💸 🚗Transporti kudo ne Shqiperi dhe Kosove. 📲0672011748

720
last month

💥Dekoder DVB-T2💥 ⚡Duke perdorur antenen ekzistuese qe keni ne shtepine tuaj,mund te shikoni kanalet digitale tokesore pa pagese. ⚡Cilesia e kanaleve FULL HD. ⚡Shume i lehte per tu instaluar. 🚴‍♂️Transporti kudo ne Shqiperi dhe Kosove. 🚦Cmimi 2290 leke.🚦 📲0672011748

621
last month

🔥Priza Smart Sanoff.🔥 ⚡Nuk keni pse te shqetesoheni ne qoftese keni harruar pajisjet ne prize.Mund ti kontrolloni nga kudo qe te jeni,duke perdorur prizen Sanoff. ⚡Mund te ndizni dushin kudo qe te jeni,dhe ne momentin qe shkoni ne shtepi,uji i ngrohte eshte gati. ⚡Mund te shkarkoni falas ne playstore aplikacionin eWelink. ⚡Mund te kontrollohet dhe nepermjet zerit. 💸Cmimi 3800 leke.💸 🚗Transporti kudo ne Shqiperi dhe Kosove. 📲0672011748

630
April 2019

📟Kasetofon makine 📟 ⚡Suporton Mp3,Usb,Karte memorje ⚡Mund te lidhet me bluetooth me telefonin tuaj,ku mund te luani kenget tuaja te preferuara. 🔥Cmimi 2900 leke.🔥 🚗Transporti kudo ne Shqiperi dhe Kosove. 📲0672011748

760
April 2019

⌚BYRZYLYKU SMART⌚ 💓Mat rrahjet e zemres.💓 🏃‍♂️Mat hapat dhe km qe beni gjate dites.🏃‍♂️ 📞Ju lajmeron per thirrjet telefonike.📞 📨Mund te merni mesazhet e whatsup,facebook ose viber.📨 📲Lidhet me bluetooth me telefonin tuaj. ⚡Ekran LED. 💥Cmimi 2000 leke💥 🚗Transporti kudo ne Shqiperi dhe Kosove.🚗 ☎️0672011748

750
April 2019

⌚Smart Watch⌚ ⚡Ekran touch screen. ⚡Suporton kart sim. ⚡Mund te lundroni ne internet. ⚡Suporton kamer. ⚡Mund te vendosni karte memorie. ⚡Mund te vendosni kod sigurie 💥Cmimi 3000 leke💥 🚴‍♂️Transporti falas kudo qe te jeni. 📲0672011748

860
April 2019

📟Kasetofon makine.📟 ⚡Cilesia e figures FULL HD. ⚡Mund te luani video ose te shikoni filma. ⚡Suporton formatet MP3,MP4,WMA,WAV ⚡Porte per karte memorie dhe usb ⚡Suporton bluetooth. ⚡Mundesi lidhje per kamer parkimi. ⚡Shoqerohet me pult komandimi. 💥Cmimi 4990 leke.💥 🚴‍♂️Transporti falas kudo qe te jeni.🚴‍♂️ 📲0672011748

882
March 2019

💥Celular Vkworld Z3310 💥 ⚡Ekran 2.4 inch ⚡Camera 2.0MP ⚡Bateria1450mAh ⚡CPU: Spreadtrum 6531 ⚡Back Camera:2.0MP ⚡Display: 2.4 inch 3D Arc Screen ⚡Fuksionet:Flashlight, FM Radio ⚡Bluetooth:BT2.0 ⚡Suporton 2 karta Cmimi 4490 leke. 🚴‍♂️Transporti kudo ne Shqiperi dhe Kosove 📲0672011748

1120
March 2019

🚦DVR 4 kanale 4700 leke.🚦 🚦DVR 8 kanale 5700 leke.🚦 ⚡Mund te kontrolloni sistemin tuaj te kamerave nepermjet telefonit tuaj,pa kosto shtese. 🚴‍♂️Transporti kudo ne Shqiperi dhe Kosove. 📲0672011748

752
March 2019

💥Llambe LED me komandim wireless.💥 ⚡Mund te ndriconi ambjetet tuaja te brendshme,duke komanduar llamben nepermjet telefonit tuaj. ⚡Suporton deri ne 16 milion ngjyra. ⚡Mund ta fikni,ta ndizni,te ndryshoni ngjyrat nepermjet aplikacionit Magic Home. ⚡Jetegjatesia e llambes deri ne 20000 ore. Cmimi 2390 leke. 🚴‍♂️Transporti kudo ne Shqiperi dhe Kosove. 📲0672011748

1330
March 2019

💥DOOGEE X50 💥 ⚡Procesor Quad Core 1.4 Ghz ⚡1 Gb ram,8 Gb memorie. ⚡Sistemi operativ Oreo 8.1 ⚡Madhesia e ekranit 5 inch. ⚡Suporton karte memorie 🚴‍♂️Transporti kudo ne Shqiperi dhe Kosove. 💥Cmimi 8000 leke.💥 📲0672011748

1090
March 2019

💥Ndricues LED💥 ⚡Perfekt per ambjente si zyra,dhome studimi ose dhome gjumi. 🚴‍♂️Transporti kudo ne Shqiperi dhe Kosove. 🚦Cmimi 1990 leke.🚦 📲0672011748

1062
March 2019

📟Kasetofon makine.📟 ⚡Tashme mund te luani videot tuaja te preferuara ose mund te shikoni filma ne makinen tuaj. ⚡Suporton bluetooth,usb,karte memorie,aux. ⚡Shoqeruar me pult komandimi. 🚴‍♂️Transporti kudo ne Shqiperi dhe Kosove. 💥CMIMI 4800 LEKE.💥 📲0672011748

1200
March 2019

💥Kamer Wireless Tenda.💥 ⚡Mund te kontrolloni ambjetet tuaja ne cdo moment,nga celulari juaj. ⚡Shume e thjeshte per konfigurim nepermjet aplikacionit TendaEye. ⚡Suporton karte memorie,ku mund te regjistroni deri ne 400 ore . ⚡Rrotullohet automatikisht 355 grade horizontal,dhe 120 grade vertikal. ⚡Cilesia e regjistrimit HD. ⚡Ne momentin qe ne ambjentin tuaj ka levizje,ju lajmeron ne telefonin tuaj. 🚨CMIMI 4900 LEKE. 🚴‍♂️Transporti kudo ne Shqiperi brenda dites. 📲0672011748

570
March 2019

💥ANDROID BOX 1 GB RAM.💥 ⚡Cilesia e figures 4K ⚡Procesori quad core 1.5 Ghz ⚡Sistemi operativ Android 7.1 64 bit ⚡Menyra e lidhjes ne internet nepermjet wireless ose me kabell lan 10/100 M. 🚨Oferta zgjat vetem diten e sotme. 🚴‍♂️Transporti kudo ne Shqiperi brenda dites. 🚦Cmimi 3990 leke.🚦 📲0672011748

770
March 2019

🚦Antene dhome HD🚦 ⚡Mund te shikoni kanalet tuaja te preferuara ne formatin Hd. ⚡Mund te levizet lehtesisht nga njera dhome dhome ne tjetren. ⚡Mund te vendoset pas tv,ne mur ose dritare. 💥Cmimi 1500 leke.💥 📲0672011748 🚴‍♂️Transporti ne gjithe Shqiperine.

770
March 2019

💥Tastjere wireless + touchpad.💥 ⚡Mund te perdoret per Android Box,Pc,TV,Laptop⚡ Transporti kudo ne Shqiperi dhe Kosove. 🚦Cmimi 1990 leke.🚦 📲0672011748

946
March 2019

🚨Mp3 dhe karikues per makine.🚨 Porta per usb dhe karte memorie.I pajisur me pult komandimi. 💥Cmimi 990 leke.💥 Transporti brenda dites. 0672011748

960
Load More ↓