pizza eno @pizzaeno

Cilesi dhe shije. Jemi hapur nga e hëna deri te shtunën. Shërbimi taksi jo me pak se 300 lekë

pizza eno photos and videos

2 days ago

mirmengje dhe jave te mbare 😊

200
5 days ago

#kapricoza

260
3 weeks ago

love 💕

190
3 weeks ago

cfar arome 😋😋😋😋

150
4 weeks ago

pasioni. dashuria per te ber nje pune sa me te mire na ben te vecant. spse nuk eshte thjesht pune por nje deshire e madhe per te qen perfekt 😉

171
4 weeks ago

mirmengjes dhe gezuar festen 😊

180
4 weeks ago

ka nje super shije kjo supa e pules 😋👌

180
4 weeks ago

princesha margarita 😋🤗

210
5 weeks ago

me tha qaje nje pic dhe shpertheva ne lot me nje margarita

210
last month

kapricoza

200
last month

bukuroshja margarita 😋

230
last month

shije qe te le pa fjale 😋😋😋😋

220
last month

e kush mund ti rezistoj shijes te pizes chicken cezare ?! 😋😋😋😋😋😋 #homadepizza #badybilding #piza #pizzagate #pizzalovers 🍕 #pizzamania #pizzatime #piceria

320
last month

piza familiare philadelphia. e holle krokante dhe e pjekur ne furre druri sepse per ne cilesia eshte mbi gjithcka

160
last month

philadelphia. e ku ka me mire 😋😋😋

212
last month

gjysem diavola dhe gjysem margarita 😋

200
last month

kush do pak ?😋

200
last month

mirmengjes # gati gjysma e pjeses te pare te dites😊💪💪💪

290
last month

philadelphia. cilesia mbi gjithcka

240
last month

philadelphia

190
last month

mirmengjes 😋

240
last month

pizza vegjetariane me borde te mbushura plot me ricota. thjesh nje shije qe mbetet gjat 😊👌

320
April 2019

pizza proshut # # proshut #efresket #dhe cilesore

210
April 2019

pizza krudo&philadelphia me borde te mbushura plot me ricota. elegante e bukur dhe me klas 😋😋😋😋

280
April 2019

Te befte mire Alkeo 😊

260
April 2019

pa koment 😋😋

240
April 2019

borde te mbushura plot 😋😋😋😋😋

310
April 2019

e pa rezistushme 😋😋😋😋😋

270
April 2019

margarita me borde te mbushura dhe me fara susami siper # # sepse gjithmon perpiqemi te bejm me te miren 😉

280
Load More ↓