ibuy.al @porosit_online_alb

Produkte bio dhe origjinale në çmimin më të mirë #porosit #online #albania #bioprodukte Porosit në inbox

Similar users

ibuy.al photos and videos

2 hours ago

Depilator per femra Brown - 3027 Makine depilim per femra e  pershtatshme per fytyren, trupin dhe zonat intime. Mund te perdoret nga te gjitha moshat. Paisja eshte me 2 koka, qe ju mundeson te pershtatni koken  e depilatorit, me zonen e trupit qe do te depiloni. Rekomandohet te perdoret pas banjos, me lekure te thate dhe te paster. PERDORIMI 1. Pastroni zonen që do te depiloni  me një peshqir të paster 2. Hapni kapakun mbrojtes dhe vendosni koken e depilimit sipas deshires dhe zones se trupit qe do te depiloni 3. Vereni ne prize dhe ndizeni depilatorin 4. Vendoseni depilatorin ne zonen ku do te depiloheni dhe rreshqiteni ngadale ne lekure Pastrojeni koken e paisjes pas perdorimit, dhe vendoseni ne paketimin e depilatorit Transport kudo ne Shqiperi Paguani kesh ne dorezim Mund ta blini online ose na kontaktoni ne 0682141111 #epilator2in1 #depilatorperfemra #makinedepilimi #makinedepilimiperfemra #summertime #beachtime #bestprice #cmimeneoferte #porositonline #blionline

190
2 days ago

Tastiere Kompjuteri me  Fishe + Bluetooth Tastiere me maus per kompjuter, lidhja me USB ose  me Bluetooth deri ne 15 metra. Paketimi permban: Tastieren Mausin Fishen USB 2 Bateri Transport kudo ne Shqiperi Paguaj kesh ne dorezim Mund ta blini online ose na kontaktoni ne 0682141111 #bestquality #bestprice #porositonline #tastiere #tastieremebluetooth #bluetooth #computer

360
3 days ago

Set Raketa Ping-Pong Seti me dy raketa dhe 3 topa eshte lodra qe pershtatet per cdo moshe. Stina e Veres dhe ditet e pushimit behen akoma me te bukura me lojrat e plazhit qe duhet ti marrim me vete. Ky set eshte i duhuri, pasi mund te luajne te gjithe. Kjo loder duhet ti shtohet setit te lodrave qe kane femijet tuaj, por sigurisht lodra mund te merret edhe ne piknik apo kampingje te ndryshme me shoqerine apo  familjen. #porositonline #traveltime #summertime #lodraplazhi #lodraperfemije #lodraperterritur #pingpong #top #raketapingpong #setmelojra

631
2 weeks ago

Seti me dy raketa dhe 3 topa, eshte lodra qe pershtatet per cdo moshe. Stina e Veres dhe ditet e pushimit behen akoma me te bukura me lojrat e plazhit qe duhet ti marrim me vete. Ky set eshte i duhuri, pasi mund te luajne te gjithe. Kjo loder duhet ti shtohet setit te lodrave qe kane  femijet tuaj, por sigurisht lodra mund te merret edhe ne piknik apo kampingje te ndryshme me shoqerine apo  familjen. Transport kudo ne Shqiperi Paguani kesh ne dorezim Mund ta blini online #lodraplazhi #lodra #summertime

260
2 weeks ago

Jeni gati per pushime dhe kerkoni nje menyre pa kabell per muziken tuaj? Mos i lini fishat tju pengojne gjate udhetimit tuaj Porosit nje Boks me bluetooth ,bateri te integruar nga iBuy.al - ngrini volumin ne maksimum dhe jetoni diten sipas ritmit te muzikes. Bokse me bluetooth te llojeve te ndryshme duke filluar nga 790 Leke Info web: https://ibuy.page.link/bokse Porosit online ne: 📞 0685344444 #boksemebluetooth #ibuyalbania #cilesielarte #blinilire #dyqanonline #porositonline

430
2 weeks ago

VERSACE EROS per Meshkuj “Eros” per aromen e nje burri qe eshte heroik dhe i pasionuar si nje  Perendi Greke. Eros eshte nje parfum i cili  pershkruan dhe thekson fuqine dhe sensualitetin. Sasia 100ml Eau de Toilette Transport kudo ne Shqiperi Paguaj kesh ne dorezim Mund ta blini online #parfumpermeshkuj #parfumversace #porositonline

190
2 weeks ago

Jeni gati per ne plazh ?? 😉 Depilim per vetem 5 minuta!!!! Beje tendin spray e depilimit Ostwint Ostwint i ri - 170 ml - 2019 Porosite tani dhe paguaj ne dorezim Kudo ne Shqiperi - maksimumi 48 ore. Porosite tani ne: 📞 0685344444 #spraydepilimi #kremdepilimi #ostwint #170ml #depilimpadhimbje #femra #erdhivera #porositonline #dyqanonline

170
2 weeks ago

Samsung Galaxy Fold 2019 Samsung kete vit ka krijuar nje design te ri ne Smartphone,modeli Fold, i cili pritet te dal ne treg ne muajin e ardhshem ka dy pamje, i mbyllur 6,2 cm dhe i hapur 11,7 cm. Interneti do te jete 5G,Kamerat 16 dhe 12 megapixel,Bateria 4380 mAh.  Pritet qe do te jete ne 4 ngjyra. Nderkohe jemi ne pritje deri sa ta shohim nga afer... #samsungfold #samsungalbania #mobilnetal #mobilnetservice #samsung2019

450
2 weeks ago

Makine Llogaritese Casio Makina llogaritese ka 2 opsione te energjise per te funksionuar: me bateri dhe me ane te qelizave diellore per nje perdorim efikas te energjise. Butonat e plastikes jane te qendrueshme dhe perfshijne nje funksion te shumefishte te shtypjes se butonit i cili ju lejon te shtypni butonin tjeter duke mbajtur butonin aktual, keshtu qe llogaritjet do te jene shume te shpejta. Makina llogaritese përfshin funksione praktike per perdorim financiar, siç eshte llogaritja e perqindjes dhe llogaritja e taksave. Transport kudo ne Shqiperi Paguaj kesh ne dorezim Mund ta blini online ose na kontaktoni ne 0685344444

150
2 weeks ago

Erdhi vera dhe cfare ju nevojitet ? Depilim i shpejte pa dhimbje 😉 Depilim per vetem 5 minuta!!!! Beje tendin spray e depilimit Ostwint Ostwint  i ri - 170 ml - 2019 Porosite tani dhe paguaj ne dorezim Kudo ne Shqiperi - maksimumi 48 ore. Porosite tani ne: 📞 0685344444 #spraydepilimi #kremdepilimi #ostwint #170ml #depilimpadhimbje #meshkuj #erdhivera #porositonline #dyqanonline

520
2 weeks ago

Mini Bokse per Muzike Mini Boksi  per muzike lidhet me Bluetooth me te gjithe modelet e telefoneve. Cilesi shume e mire e zerit, dhe shume i lehte ne perdorim. Mini Boksi lidhet gjithashtu edhe me: Fishe AUX Karte Memorie USB Permasat: 60 x 60 x 50 mm Paketimi permban: Mini Boksin per muzike Fishen e karikimit Transport kudo ne Shqiperi Paguani kesh ne dorezim Mund ta blini online #bestquality #bestprice #boksepermuzike #boksejbl

320
2 weeks ago

Doogee i ri X90 - 2019 Ekonomik por me cilesi dhe shpejtesi Android 8.1 , kamera dual dhe 16gb memorje Ekran i madh 6.1 inch ne formatin 19:9 dhe me xham te harkuar 2.5D Bateri e fuqishme 3,400 mAh Cmimi 9,400 Leke Porosit online në: 📞 0685344444 web: https://ibuy.page.link/x90 Transport kudo, Paguaj në dorëzim! #doogee #doogeex90 #doogeealbania #doogeeshqiperi #celular #shitjeonline #dyqanonline

290
2 weeks ago

WK Mark PowerBank E vogel por mjaft e fuqishme - E lehte per tu mbajtur ne xhep apo ne cante Me nje dizajn te bukur dhe nje siperfaqe te lemuar Per te gjitha modelet e celulareve ,MP4,Lojra, etj 2600mah(9.6WH ) Porosite tani ne 📞 0685344444 web: https://ibuy.page.link/wk2600

420
2 weeks ago

Te gjeni nje telefon te mire dhe te lire normalisht eshte e pamundur por tani behet realitet me Oferten e fundit per Doogee X50. Rrjeti 3G, Memorja 1/8GB, Dual Camera, Android 8.1 i pershtatshem per te gjitha aplikacionet qe deshironi dhe me nje ekran te mjaftueshem 5 Inch . Doogee X50 mund ta gjeni online ne oferte per vetem 6,800 Leke Info - Specifika: https://buff.ly/2X0IMox Mund ta porosisni edhe ne: 📞 0685433333 Transport kudo ne Shqiperi brenda 48 oresh. #doogee #x50 #smartphone #celulare #bestphone #bestprice #kapeoferten #porositonlinealb #doogeex50

390
2 weeks ago

Kufje me bluetooth me sensore me prekje - Binaural Airpod Style Specifikat: Bluetooth: 5.0 Ngjyra: White Material: ABS Butoni: Touch Kapaciteti: 250MA Koha e karikimit: 50 minuta Koha e bisedimit - Rreth 3 ore Koha ne pritje - Rreth 20 ore Paketa perfshin: 2 x Kufje me bluetooth (majtas/djathtas ) 1 x Fishe USb Lightning 1 x Manual perdorimi Për porosi 📞0685344444 Transport kudo, Pagesa në dorëzim!

420
3 weeks ago

Argjil i gatshem per perdorim Sasia 150ml Përfitimet e mrekullueshme të argjilës jeshile ! Argjila jeshile trajton një gamë të gjerë problemesh të lëkurës duke përfshirë aknet, lëkurën me yndyrë dhe ekzemën. 1-Promovon lëkurën e shëndetshme 2-Eleminon yndyrën e tepërt 3-Pastron fytyrën nga Aknet 4-Trajton ekzemë, Psoriazis Kjo metodë e dushit prej balte është gjithashtu efektive për të lehtësuar psoriasis. Porosit online ne: 📞 0685344444 Transport kudo, Paguaj në dorëzim!

300
3 weeks ago

Magnetic Therapy Neck Massage 700 Leke Qafore me terapi magnetike qe masazhon dhe relakson qafen dhe trupin njekohesisht. Ky produkt eshte i perbere nga materiali nano-bio me shtresa shumefunksionale. Ka efekte stimuluese qe: Permisojne qarkullimin e gjakut Lehtesojne dhimbjen e muskujve te qafes Aktivizojne metabolizimin e qelizave Largon dhimbjen ndaj te ftohtit Rrit rezistencen e trupit ndaj semundjeve Perdorimi: Si fillim duhet te lagni qafen me nje peshqire me uje te ngrohte dhe me pas vendosni qaforen me terapine magnetike. Transport kudo ne Shqiperi Pagesa ne dorezim Mund ta blini online ose na kontaktoni ne numrin 0685344444

290
3 weeks ago

Depilator per femra VGR V700 Makine depilimi per femra e pershtatshme per fytyren, trupin dhe zonat intime. Mund te perdoret nga te gjitha moshat. Paisja eshte me 4 koka te ndryshme, qe ju mundeson te pershtatni koken e depilatorit, me zonen e trupit qe deshironi te depiloni.  Rekomandohet te perdoret pas banjos,  kur lekura te jete e  paster dhe e thate. PERDORIMI 1.Pastroni zonen qe doni te depiloni me nje peshqir te paster 2.Hapni kapakun mbrojtes dhe vendosni koken e depilatorit, sipas deshires dhe zones qe do  te depiloni 3.Vendoseni ne prize dhe ndizeni depilatorin 4.Vendoseni depilatorin ne zonen ku do depiloheni dhe rreshqiteni ngadale ne lekure Pastrojeni koken e paisjes pas perdorimit, dhe vendoseni ne paketimin e depilatorit Transport kudo ne Shqiperi Paguani kesh ne dorezim Mund ta blini online #porosit_online_alb #kujdesipersonal #epilator4in1 #depilator4in1 #bestquality #bestprice

320
3 weeks ago

Me mëndje në det e me trup në punë 😅

430
3 weeks ago

Szent Peter - Drejtuese Flokesh Tani nuk keni pse te shkoni ne parukeri per te drejtuar floket Nuk keni pse te lodheni me ore te tera Me drejtuesen e flokeve nga Szent Peter per pak minuta ,pa lodhje floket tuaja do te kthehen ne te drejta ne pak minuta Porosit online ne: 📞 0685344444 web: https://ibuy.page.link/szentpeter Transport kudo, Paguaj në dorëzim! #szentpeter #drejtueseflokesh #kreher #piasterflokesh #beautifulwomen #floketedrejta #ibuyalbania

300
3 weeks ago

Lancôme - La Vie Est Belle En Rose Aromë që duket si thirrje për të jetuar jetën tuaj me një perspektivë të re dhe të pikturoni me rozë qytetin tuaj me pozitivitet dhe pasion!

390
3 weeks ago

DEPILATOR ELEKTRIK - BOXILI Depilator me cilesi te larte per te gjitha pjeset e trupit I pershtatshem per kembet, krahet, sqetullat, bikini dhe pjese te tjera te trupit 3 ne 1 depilator me karikim. 3 koka te ndryshme Dizajn i dashur , i lehte per tu perdorur ne zonat e ndjeshme Dizajn i levizshem i kapseve , depilimi eshte me i thjeshte dhe me i shpejte. Porosit online në: 📞 0685344444 web: https://ibuy.page.link/boxilidepilator Transport kudo, Paguaj në dorëzim! #depilim #depilator #ibuyalbania

430
3 weeks ago

Dolce & Gabbana 3 Límperatrice Lengu i frutave ekzotike dhe shkelqimi pink i fleteve te trendafilit dhurojne nje arome qe ngjall gjithe ndjeshmerine.  Ju do jeni nje yll qe shkelqeni dhe plot energji. Per te dashurin tuaj, jeta eshte si nje film, dhe ju jeni heroina e tij. Sapo te ndjejne aromen tuaj te Parfumit Dolce & Gabbana 3 Límperatrice, vemendja e te gjitheve do te kthehet tek ju. Duke perdorur kete parfum, ju do te jeni sensuale, ekzotike, dhe do tregoni forcen e karakterit tuaj. Sasia 100 ml Cmimi 6690 Leke Porosit online në: 📞 0685344444 Transport kudo, Paguaj në dorëzim! #ibuyalbania #originalproducts #dyqanonline #parfume #femra #fashion @style #dg #l'imperatrice3 #summer #tirana #albania

400
3 weeks ago

Kamer me rregjistrim per makine Kamer me rregjistrim per makinen tuaj, me dy kamera 1080P HD qe mundesojne shikim shume te qarte ne  monitor te pjeses para dhe pas makines. Perdorimi i kameres ne makine ju ndihmon per te ruajtur sigurine e saj gjate gjithe kohës. Fale rregjistrimit me ze, ju do te kontrrolloni cdo gje qe ndodh me makinen  tuaj.  Gjithashtu me ane te kameres ju do ta keni me te lehte per te parkuar. Kendi i rrotullimit 170 ° Ekrani LCD 4.3 inches Fuqia 12-24V 1A Bateria 200 mAh Formati  i Videos MJPEG  AVI Rezolucioni i videos  1920*1080P Formati i Fotos JPEG Transport kudo ne Shqiperi  Paguani kesh ne dorezim Porosi online ne te gjithe vendin

372
3 weeks ago

Car Holder & Wireless Charger Mbajtese dhe Karikues Wireless ne makine per telefonin tuaj. Lehtesisht e montueshme dhe shume e pershtatshme ne perdorim fale edhe kendit te rrotullimit 360 °. Mbajtesja e telefonit ne makine eshte e pershtatshme per te gjithe modelet e telefoneve, ndersa karikimi wireless eshte per telefonet qe e suportojne karikimin wireless. Gjeresia e mbajteses se makines eshte deri ne 73mm Karikuesi Wireless deri ne 10mm distance Transport kudo ne Shqiperi Paguani kesh ne dorezim

611
4 weeks ago

Lacoste L.12.12. White është një aromë klasike e pastër me lule. Aromat kryesore janë grapefruit , kardamonët, rozmarinat dhe gjethet prej kedri, të përziera me thelbin e tuberozës meksikane dhe ylang-ylang. Veshjet sensuale të lëkurës, kamoshi dhe kedri formojnë bazën e fragrancës. Sasia: 100ml Cmimi: 8500 Leke Porosite tani ne: 📞 0685344444 Transport kudo ne Shqiperi #originalfragrances #lacoste #menworld #floralfragrances #ibuyalbania #dyqanonline #parfumeorigjinale

310
4 weeks ago

Shampo Dexe - Kundra renies se flokeve Ndalini renien e flokeve me shampon Dexe Rikthejini shkelqimin flokeve tuaja  Rifitoni besimin e humbur Telefono tani ne nr tel 0685344444 Transport kudo, Paguaj ne dorezim!

390
4 weeks ago

Smart BackPack - Canta e shpines me e preferuar Mban te gjitha pajisjet tuaja dhe ne te njejten kohe karikon telefonin apo pajisjet tuaja AntiTheft -Kundra vjedhjes  E perbere nga material qe i reziston shiut Ideale per udhetime ,hiking ,shkolle etj web: https://ibuy.page.link/backpack Porosite tani ne 📞 0685344444 dhe vjen kudo ne Shqiperi ,Pagesa ne dorezim. #backpack #canteshpine #cantelaptop #canteudhetimi #dyqanonline

280
4 weeks ago

Përdorni kompjuterin për thirrje telefonike në internet, lojëra, laboratore trajnimi ose video konferenca, Keni nevojë për një kufje stereo me cilësi të lartë me mikrofon? Ne rekomandojmë këtë OV-Q5 USB Jack Stereo kufje me mikrofon. Karakteristikat e dizajnit binaural dhe zëri i rregullueshëm. Me zë të qartë dhe kufje stereo, Porosit online në: 📞 0685344444 web: https://ibuy.page.link/ovlengq5 Transport kudo, Paguaj në dorëzim! #kufjegaming #kufjeperlojra #lojraperpc #kufjestereo #hdaudio

360
4 weeks ago

DEPILATOR ELEKTRIK - BOXILI Depilator me cilesi te larte per te gjitha pjeset e trupit I pershtatshem per kembet, krahet, sqetullat, bikini dhe pjese te tjera te trupit 3 ne 1 depilator me karikim. 3 koka te ndryshme Dizajn i dashur , i lehte per tu perdorur ne zonat e ndjeshme Dizajn i levizshem i kapseve , depilimi eshte me i thjeshte dhe me i shpejte. Porosit online në: 📞 0685344444 web: https://ibuy.page.link/boxilidepilator Transport kudo, Paguaj në dorëzim! #depilim #depilator #ibuyalbania

350
4 weeks ago

Szent Peter - Drejtuese Flokesh Tani nuk keni pse te shkoni ne parukeri per te drejtuar floket Nuk keni pse te lodheni me ore te tera Me drejtuesen e flokeve nga Szent Peter per pak minuta ,pa lodhje floket tuaja do te kthehen ne te drejta ne pak minuta Porosit online ne: 📞 0685344444 web: https://ibuy.page.link/szentpeter Transport kudo, Paguaj në dorëzim! #szentpeter #drejtueseflokesh #kreher #piasterflokesh #beautifulwomen #floketedrejta #ibuyalbania

230
4 weeks ago

DOOGEE X55 3G. OFERTE 8,290 Leke! 1GB RAM-16GB ROM Info-Specifika: https://goo.gl/tuVDrg 📱 Porosite tani ne: 📞 0685344444 Transport kudo, Paguaj ne dorezim !! #doogee #x55 #doogeealbania #doogeephone #celular #smartphone

450
4 weeks ago

XIAOMI REDMI 6A Info: https://pst.cr/sWi6z Modele te tjera ketu https://goo.gl/XzdRch📱 ➡️ Rrjeti 2G/3G/4G ➡️Kamera 13.0MP ➡️Selfie 5MP ➡️Me 2 Karta SIM ➡️Ekran 5.45' ➡️Sistemi - Android 8.1 MIUI 9 ➡️RAM 2GB / ROM 16GB ➡️Transport kudo, Paguaj ne dorezim ! #xiaomi #redmi #redmi6a #celular #meliresekudo #ibuyalbania

330
4 weeks ago

Kthejeni tv tuaj ne nje Smart Tv me : Xiaomi Mi Box S - 2019 Me 2GB RAM dhe 16GB ROM Info : https://ibuy.page.link/miboxs Cmimi 8,500 Leke Porosite tani ne: 📞 0685344444 Transport kudo ne Shqiperi #mibox #xiaomibox #xiaomi #mitv #androidtv #4ktv

310
4 weeks ago

Doni te dini sa jane rrahjet e zemres apo tensioni i gjakut ne cdo moment , kudo qe ndodheni ?? Tani me smartband M3 mundeni , te gjitha ne doren tuaj me nje prekje. Cilesi e larte e ekranit OLED 0.96 Inch Bateri 90mAh - 20 dite perdorim Mates hapash - Lajmerim thirrjesh,sms,whatsapp,Facebook etj Ne oferte vetem 1,800 Leke web: https://ibuy.page.link/m3 Porosite online në: 📞 0685344444 #smartband #m3 #matestensioni #heartrate #fitness #steps #calories #notifications

480
4 weeks ago

Hot Shapers është e përbërë nga fibra të teknologjisë së lartë NEOTEX që rrisin ngrohjen e trupit ndërsa janë në kontakt me lëkurën. Është e përkryer për stërvitje, për rutinat normale ditore, ose për çdo aktivitet fizik. Është fibër unike dhe materiali prodhon kompresion më të lartë që rezulton në më shumë djersitje. Shtresat e brendshme të Hot Shapers rrisin temperaturën e trupit dhe djersën ndërsa shtresa e saj e jashtme është shumë absorbuese, kështu që ju djersisni brenda dhe qëndroni të thatë në pjesën e jashtme. Hot Shapers mund të vishen gjatë gjithë ditës,në shtëpi, në punë, në shkollë ose kudo që të shkoni gjatë ditës. Produkt unik në llojin e vet, në kombinim me ushtrimet dhe mënyra të tjera dobësimi do tju japë rezultate të ëndërruara. Porositi tani dhe bëjini tuajat Hot Shapers , Jepini trupit tuaj formën e dëshiruar. Porosit online në: 📞 0685344444 web: https://pst.cr/GuDRd Transport kudo, Paguaj në dorëzim! #hotshapers #dobesohushpejt #fitness #dobesim #diet

440
4 weeks ago

ZMI 10000 mAh E fuqishme 10,000 mAh Fast Charge QC2 Low Charge - Edhe per ora banda etj E Sigurte - Mbrojtje nga problemet Cilesi - XIAOMI Porosit online ne: 📞 0685344444 web: https://ibuy.page.link/zmiqc2 Transport kudo, Paguaj në dorëzim! #powerbank #xiaomi #quickcharge #usbc #porositonlinealb

310
Load More ↓